Jak získat zdarma vstup do letištního salonku s Ebookers

Jak získat zdarma vstup do letištního salonku od Ebookers? Pokud se u tohoto prodejce zaregistrujete(zdarma) v programu BONUS+, tak prodejce nabízí tři statusy SILVER, GOLD a PLATINUM a s těmito statusy přichází některé menší výhody. Status SILVER získáte hned po registraci, takže tam není nic moc zajímavého, my se zaměříme na status GOLD.

Status GOLD získává každý, kdo si během jednoho roku zarezervuje přes portál Ebookers dohromady 4 noci v hotelech. Mnohdy se dají najít na ebookers ceny porovnatelné například s booking.com. A ještě k tomu občas můžete přihodit nějakej pěknej promokód na menší slevu.

Poté co nasbíráte 4 noci v hotelech, získáváte status GOLD a nárok na některé výhody z nichž jedna je i jeden vstup do salonku ZDARMA. Nárok je vždy na jeden vstup ročně.

  • S registrací a rezervací první noci můžete začít zde(klik)

Ebookers nabízí voucher do salonku zdarma ve spolupráci s aplikací Loungebuddy, která slouží k nákupu vstupů do salonků. Poté co budete mít nárok na voucher, tak stačí o něj požádat v účtu ebookers. Obratem vám přijde email s unikátní url adresou, přes kterou si salonek zarezervujete (max. cena za salonek je 50 USD).

A pak už si jen stačí vybrat a zarezervovat

Likes:
5 2
Views:
2390
Article Tags:
Article Categories:
Travel Hacking