Novinka +Qatar, nyní stopover a hotel při cestě s Qatar Airways ZDARMA

Nějak jsem zapomněl to přidat ve včerejších akcích Qatar Airways, tak to dávám zvlášť teď. Qatar Airways představil novinku +Qatar. Na stránkách této společnosti, si nyní můžete ZDARMA zarezervovat stopover v Dauhá a máte nárok na 4*/5* hotel zdarma na jednu noc.

Tranzit víza si vyřídíte na stránce Qatar Airways také zdarma.

Jediný co musíte udělat, tak jít na stránky Qataru a zarezervovat si letenku přes multi-city vyhledávání, ne přes return (vysvětlím úplně na konci článku).

  • Tato nabídka platí na lety od 7. května do 30. dubna 2018
  • Rezervaci je třeba provést do 31. prosince 2017
  • Můžete využít na cestě do vaší destinace nebo až na zpáteční cestě
  • Minimální doba mezi vašimi návaznými lety musí bát 12 hodin
  • Jen pro multicity letenky
  • Neplatí na codeshare lety

Nabídka na jednu noc je zdarma. Pokud se rozhodnete si pobyt prodloužit na 2 noci, tak doplatíte 50 USD. Maximální počet osob na pokoji je 2 osoby. Cestující v Economy dostanou 4* hotel, cestující v Business a First 5* hotel.

A teď k tomu jak si tedy rezervovat ten stopover v Dauhá zdarma.

Stačí navštívit stránku Qataru zde. A zde vybere u formuláře na vyhledávání možnost multi-city a takto nějak bude vypadat váš výsledek (já jsem použil pro názornou ukázku včerejší letenky z Mnichova do Krabi).

Více k této nabídce zde.

A tady je ještě důkaz, že vám opravdu nekecám, že ten stopover je zdarma. Níže jsou uvedené letenky, pokud zvolíte jen return, bez zastávky v Dauhá.

 

Likes:
0 0
Views:
1580
Article Tags:
Article Categories:
MagazinTravel Hacking

All Comments