Lufthansa nabídne v létě rozsáhlou nabídku letních destinací

Letos v létě nabízejí letecké společnosti skupiny Lufthansa nejrozsáhlejší nabídku prázdninových destinací za poslední roky, což dále prokazuje znalost společnosti o trhu volného času. V průběhu léta plánuje společnost Lufthansa přidat do svého letového programu z Frankfurtu přibližně 20 nových prázdninových destinací a 13 nových prázdninových destinací z Mnichova. Zvláštní zaměření bude na: Karibik, Kanárské ostrovy a Řecko.

Účinné vakcíny, komplexní testovací služby a přísné hygienické koncepty letišť a leteckých společností jsou dobrým předpokladem pro obnovení dlouho očekávaných prázdnin, letos v létě. Letecké společnosti skupiny Lufthansa se již připravují na obnovení cestování a mají připravený atraktivní a pestrý letový program.

„Náš letový řád na léto 2021 je silnější než kdykoli předtím. Očekáváme, že mnoho zemí uvolní cestovní omezení směrem k létu, protože bude očkováno stále více lidí. Víme, že poptávka prudce vzroste, jakmile budou cestovní omezení odstraněna. Existuje velká touha po cestování a věříme, že se to projeví v letních měsících, “říká Harry Hohmeister, člen výkonné rady Deutsche Lufthansa AG.

Klasická města a prázdninové destinace budou i nadále nabízeny, zatímco v Evropě bude kladen důraz na lety na Kanárské ostrovy a do Řecka. Z Frankfurtu a Mnichova bude ještě snazší dosáhnout řeckých a španělských prázdninových ostrovů. Další atraktivní destinace v letovém programu z Frankfurtu jsou Kypr (Paphos), Chorvatsko (Rijeka), Itálie (Lamezia Terme), Tunisko (Djerba), Ponta Delgada (Azory / Portugalsko) a Bulharsko (Varna). Z Mnichova směřují nové lety do Jerezu (Španělsko) a do řeckých destinací Chania, Mykonos, Kos, Kavalla, Zakynthos a Preveza. Další novou letní destinací je egyptská Hurghada.

Eurowings Discover, nová značka skupiny Lufthansa Group zaměřená na volný čas, nabídne z Frankfurtu řadu dálkových destinací. Aerolina nabídne tři týdenní lety z Frankfurtu do Punta Cana v Dominikánské republice a dva týdenní lety do Mombasy (Keňa) s dalšími lety na vysněný ostrov Zanzibar (Tanzanie). Od června odstartují také přímé lety třikrát týdně do Anchorage na Aljašce (USA).

Likes:
1 0
Views:
717
Article Tags:
Article Categories:
Magazin