Etihad Airways nabízí stopover v Abu Dhabi na dva dny a 4-5* hotel ZDARMA

Letecká společnost Etihad Airways nově nyní nabízí stopover v Abu Dhabi na 2 dny zdarma + k tomu 4 a 5* hotel na dvě noci. Takže pokud si najdete letenku s Etihad Airways přes Abu Dhabi někam do světa, tak si zdarma můžete na dva dny užít město a 4 nebo 5* hotel se snídaní. Nabídka je ale omezená, níže naleznete podmínky.

  • Tuto nabídku můžete rezervovat od 7. dubna do 15. června a cestovní období je od 21. dubna do 15. července (na rezervační třídě nezáleží, takže i Economy třída)

A jak tedy tuto nabídku využít? Běžte na stránku www.etihad.com a zde zvolte rezervaci „multi-city letenky“, takže vyberete tři lety. Příklad Mnichov – Abu Dhabi a druhej let vyberete s odletem za dva dny Abu Dhabi – Colombo + potom třetí let zpáteční Colombo – Mnichov. Poté až budete mít rezervovaný let a dostanete číslo rezervace, běžte na rezervaci hotelu(zde). Na stránce si zadejte datum kdy budete v Abu Dhabi, vyberte si hotel, vyplňte údaje a máte to hotové. Po zarezervování vám pak přijde emailem voucher na hotel.

Video k akci:

 

 

Likes:
0 0
Views:
1017
Article Categories:
Travel Hacking