Emirates vypraví speciální let na oslavu vakcinačního programu SAE

Letecká společnost Emirates chce upozornit na pozoruhodný pokrok v očkovacím programu Spojených arabských emirátů a vypraví proto speciální let (tzv. let nikam) s plně naočkovanou posádkou a cestujícími.

10. dubna 2021 ve 12:00 místního času odletí let EK2021 z Mezinárodního letiště v Dubaji a vypraví se do různých koutů SAE. Návrat do Dubaje je naplánován na 14:30 místního času. Tento speciální let je jedinečnou událostí, která oslavuje úspěchy dosavadního očkovacího programu Spojených arabských emirátů a stejně tak reprezentuje pokrok společnosti Emirates v oblasti očkování vlastních zaměstnanců, zejména pilotů a palubního personálu.

Pasažéři tohoto letu budou moci vyzkoušet novou letovou třídu, Premium Economy společnost nabízí v nejnovějším typu Airbusu A380, který představí rovněž nový interiér ve všech třídách. Airbus Emirates A380 zůstává pro bezkonkurenční komfort a prostornost, které poskytuje, i nadále oblíbenou volbou zákazníků. Na pasažéry tohoto speciálního letu čeká jedinečný zážitek přinášející cenami ověnčený palubní zábavní systém ice, ikonický palubní salónek pro cestující byznysové a první třídy, či gurmánskou gastronomickou nabídku a přátelskou palubní posádku Emirates ve všech svých třídách.

Pasažéři letu EK2021 budou moci před vstupem na palubu využít kompletních služeb a zařízení Mezinárodního dubajského letiště. Kromě toho si zákazníci mohou vyzkoušet všechna nejnovější opatření, která jim umožní bezpečnou a plynulou cestu, včetně nových biometrických a bezkontaktních technologií, které společnost Emirates nedávno implementovala v prostorách u odbavovacích přepážek a odletových bran na dubajském letišti.

Letenky pro speciální let EK2021 budou k dispozici občanům a obyvatelům SAE, kteří již absolvovali dvoutýdenní lhůtu po druhé dávce vakcíny proti COVID-19. Letenky lze zakoupit v kontaktním centru společnosti Emirates, prodejních kancelářích Emirates ve SAE a také v tamních cestovních kancelářích. Cena letenky do ekonomické třídy činí 1 000 AED a 2 000 AED do byznysové třídy. Zákazníci mohou další informace a speciální podmínky letu najít ZDE.

Veškeré jízdné utržené za tento speciální let EK2021 bude věnováno Emirates Airline Foundation, neziskové charitativní organizaci Emirates, která podporuje projekty po celém světě zaměřené na zlepšení kvality života znevýhodněných dětí.

Likes:
0 1
Views:
778
Article Categories:
Magazin