Zpáteční letenky z Vídně na jeden z nejodlehlejších ostrovů světa Svatá Helena 34.450 Kč

Dneska tu mám velmi netradiční nabídku, která určitě nebude pro každého. Nudí vás už destinace jako Maledivy, Havaj, Grónsko a další? Pokud je odpověď ANO, tak čti dále.

Na jednom z nejodlehlejších ostrovů světa, Svaté Heleně, bylo postaveno letiště za 250 milionů liber. V jednu chvíli to vypadalo, že výstavba tohoto letiště byla zbytečná a letiště zůstane nevyužité. Za všechno mohl boční vítr, který dělal velké problémy přistávajícím pilotům a z bezpečnostních důvodů toto letiště nemělo být vůbec oficiálně otevřeno.

Ale nakonec to vypadá nadějně a letecká společnost Airlink (feeder letecké společnosti South African Airways), plánuje od 15. října pravidelné lety z Johannesburgu a Windhoeku. Letadlo z Johannesburgu na Svatou Helenu bude mít mezipřistání ve Windhoeku. Linka bude létat 1x týdně a to v sobotu. Lety bude obsluhovat letoun Embraer 190 pro 98 cestujících (92 Economy a 6 Business).

A proč cena 23tisíc je stále super? Tento ostrov měl spojení se světem pouze lodí společnosti Royal Mail Ship, která vyjíždí z přístavu v Kapském Městě jednou za tři týdny. Cesta na Svatou Helenu zabere touto lodí 5 nocí! Jednosměrný lístek Kapské Město – Svatá Helena vyjde na 12.590 Kč a na loď se vejde 156 cestujících.

Komplikovanější variantou je let s Royal Air Force (Britské královské letectvo) na ostrov Ascension Island a zde přestoupit na loď Royal Mail Ship.

Takže kdo se vydá na ostrov Svatá Helena vzdálený 1200 mil od Afriky a 1800 mil od Brazílie. První lety startují 15. října 2017, ale to se jistě ještě dočtete v novinách. Zpáteční letenky Vídeň – Johannesburg – Jamestown – Johannesburg – Vídeň 34.450 Kč. Je to koupené jako dvě samostatné zpáteční letenky. Určitě si dejte vždy na přestup v Johannesburgu dostatečný čas.

Najdi si informace o letišti a dopravě:

hotel Porovnejte si ceny a vyberte hotel zde (Pokud se vám nezamlouvá hotelscombined, více možností zde)

airbnbUbytování v soukromí přes Airbnb zde (kredit 600 Kč na tvůj první pobyt ZDARMA)

 
🗓Tarif je dostupný: níže uvedený kalendář termínů + podle cen letenek na HLE
🎒V ceně je: odbavené zavazadlo
🛂Víza: Lze vyřídit po příletu na letišti, poplatek je 17 GBP

Pokud budete shánět jiný termín a nebo budete s něčím potřebovat poradit, stačí napsat na konci tohoto příspěvku do diskuze 🙂

🇨🇿Český prodejce

RezervovatVídeň(VIE) – Johannesburg(JNB) – Vídeň(VIE) 11.415 Kč

  • Rezervace přímo u British Airways zde
  • Kalendář termínů zde

RezervovatJohannesburg(JNB) – Saint Helena(HLE) – Johannesburg(JNB) 23.035 Kč

🇪🇺Zahraniční prodejce (je možné že u některých platebních karet bude příplatek, komunikace v angličtině)

Hodnocení zahraničních prodejců zde.

RezervovatVídeň(VIE) – Johannesburg(JNB) – Vídeň(VIE) 11.015 Kč


Pokud se jedná o jeden z níže uvedených případů, čtěte pozorně:

Jedná se o chybný tarif (Co to je error fare čtěte zde), cena je extrémně nízká? Vždy plaťte kartou!, po zaplacení počkejte jestli vám přijdou elektronické letenky. Po získání letenek vyčkejte několik dní, jaké budou reakce. U těchto letenek je vysoká pravděpodobnost že letenky budou zrušeny. Neobjednávejte žádné hotely, auta, vstupenky atd. jedině se stornem zdarma. Pokud vaše letenky budou stornovány, všechny peníze vám budou vráceny na účet.

Prosím všechny, nevolejte prodejci nebo letecké společnosti, ať zbytečne neupozorňujete na chybu.

Cesta se skládá z více letenek? Riziko za zrušení jedné z letenek nesete jen vy. Takže před nákupem to zvažte.

Likes:
0 0
Views:
378
Article Categories:
Akcni letenky

All Comments