Zpáteční letenky s Pobedou z Karlových Varů nebo Bratislavy do Moskvy od 1.450 Kč

Ruská letecká společnost Pobeda spustila prodej letenek na letní sezonu. Nyní můžete letenky z Karlových Varů a Bratislavy zakoupit už od 1.450 Kč. Zároveň také společnost ohlásila, že od konce dubna do konce května navýší frekvenci z Bratislavy do Moskvy na 5 letů týdně, normálně se létá 3x týdně.

Nejnižší ceny z Bratislavy začínají 1.450 Kč za zpáteční letenky (květen – červen) a z Karlových Varů pak v květnu za 1.790 Kč.

Pozor na zvláštní politiku zavazadel u této společnosti. Zdarma můžete přepravovat pouze příruční zavazadlo o velikosti 36 x 30 x 27 cm. Za poplatek 7.24 EUR, pak můžete zakoupit odbavené zavazadlo do 10 kg, které ale musí být rozměrů max. 204 cm součet všech stran.

Ubytování
Najdi si informace o letišti a dopravě:

Rezervovat hotel zde (10% sleva) + airbnbUbytování Airbnb (+600 Kč zdarma)

Autopůjčovna zde (připravuje se)

Cestovní pojištění zde

Informace k letenkám
Tarif je dostupný: do konce října
V ceně je: (NE) + (malé příruční zavazadlo ANO)
Víza: ANO
Cestovní třída:
Počet přestupů: 0
Letadla:

🇨🇿Pobeda

RezervovatBratislava – Moskva – Bratislava

RezervovatKarlovy Vary – Moskva – Karlovy Vary

Bohužel ihned po spuštění prodeje letenek za 178 Kč(o výprodeji jsem informoval zde), tak stránka už více než hodinu nefunguje.

Pokud budete shánět jiný termín a nebo budete s něčím potřebovat poradit, stačí napsat na konci tohoto příspěvku do diskuze.


Pokud se jedná o jeden z níže uvedených případů, čtěte pozorně:

Jedná se o chybný tarif (Co to je error fare čtěte zde), cena je extrémně nízká? Vždy plaťte kartou!, po zaplacení počkejte jestli vám přijdou elektronické letenky. Po získání letenek vyčkejte několik dní, jaké budou reakce. U těchto letenek je vysoká pravděpodobnost že letenky budou zrušeny. Neobjednávejte žádné hotely, auta, vstupenky atd. jedině se stornem zdarma. Pokud vaše letenky budou stornovány, všechny peníze vám budou vráceny na účet.

Prosím všechny, nevolejte prodejci nebo letecké společnosti, ať zbytečne neupozorňujete na chybu.

Cesta se skládá z více letenek? Riziko za zrušení jedné z letenek nesete jen vy. Takže před nákupem to zvažte.

Likes:
0 0
Views:
275
Article Categories:
Akcni letenky

All Comments