Zlevněné zpáteční letenky s Air Canada do Vancouveru od 7.109 Kč

Super nabídka společnosti Air Canada z Amsterdamu do kanadského Vancouveru za 7.774 Kč. Levných letenek do Vancouveru je jak šafránu a většinou se ceny pohybují přes 15-16tisíc.

Letenky jsou s jedním přestupem a obsahují odbavené zavazadlo do 23 kg.

Levně do Amsterdamu se dá dostat s nízkonákladovkou easyJet nebo autobusem Regiojet. Měli byste se vejít do 1.500-2.000 Kč.

Další podobné nabídky této akci do Kanady a USA, naleznete zde.

hotel Porovnejte si ceny a vyberte hotel zde (Pokud se vám nezamlouvá hotelscombined, více možností zde)

airbnbUbytování v soukromý přes Airbnb zde (kredit 600 Kč na tvůj první pobyt ZDARMA)

 
🗓Tarif je dostupný: listopad až březen 2018
🎒V ceně je: odbavené zavazadlo do 23 kg
🛂Víza: ANO, je potřeba eTA

Pokud budete shánět jiný termín a nebo budete s něčím potřebovat poradit, stačí napsat na konci tohoto příspěvku do diskuze 🙂

🇨🇿Český prodejce

RezervovatAmsterdam(AMS) – Vancouver(YVR) – Amsterdam(AMS) 7.768 Kč

🇪🇺Zahraniční prodejce (je možné že u některých platebních karet bude příplatek, komunikace v angličtině)

Hodnocení zahraničních prodejců zde.

RezervovatAmsterdam(AMS) – Vancouver(YVR) – Amsterdam(AMS) 7.109 Kč


Před zakoupením je dobré vědět:

Jedná se o chybný tarif (Co to je error fare čtěte zde), cena je extrémně nízká? Vždy plaťte kartou!, po zaplacení počkejte jestli vám přijdou elektronické letenky. Po získání letenek vyčkejte několik dní, jaké budou reakce. Neobjednávejte žádné hotely, auta, vstupenky atd. jedině se stornem zdarma. Pokud vaše letenky budou stornovány, všechny peníze vám budou vráceny na účet.

Likes:
0 0
Views:
4
Article Tags:
Article Categories:
Akcni letenky

všechny komentáře

  • Petr K.

    skoda těch casu letu, nepodarilo se nekmu najit jiny odlet nez z AMS rano a prilet jiny nez odpoledne? kdyz to vsechno sectu tak sem na nejakych 11 az 12 tis. to je porad ok, ale uz bych si asi radsi priplatil ty 3 tisice za lepsi cesu z prahy. kdyby aspon odlet byl někdy v poledne?

  • Odlet nejpozdější bez noci ve Frankfurtu, jsem viděl v 16:10. na easyJet se to stejnak asi nedá napasovat. Pokud to člověk chce levně, tak jedna noc je nutná, buď na cestě tam nebo zpět.

    Pokud by to chtělo člověk bez nocování tak se dostane na nějakých cca.11.000 Kč. Promo tarif KLM za 2.800 + listovat pár stránek dopředu 😀 našel jsem co na sebe navazovalo třeba v lednu