Zářijový balíček na 8 nocí z Prahy na Seychely 18.148 Kč (letenky + hotel se snídaní)

Zářijový balíček z Prahy na Seychely pro dva na 8 nocí za 36.296 Kč (18.148 Kč/osoba). V ceně jsou dvě zpáteční letenky z Prahy na Seychely se společností SWISS a odbaveným zavazadlem do 23 kg. A ubytování se snídaní na 8 nocí v penzionu Le Triskell se skvělým hodnocením nedaleko letiště a pláže.

TIP na ubytování na Seychelách.

Odlet zpět do Prahy je ráno ve 2 hodiny, takže poslední noc záleží na vás jestli si vezmete hotel nebo budete šetřit a dáte to už bez hotelu. V tomto tipu je noc započítána, takže hotel máte na dobu pobytu od 22 do 30. září. 8 nocí v penzionu Le Triskell se skvělým hodnocením 8,6 a snídaní zdarma, pořídíte pro dva za 10.114 Kč.

Penzion se nachází 5 minut chůze od pláže a je obklopen tropickou zahradou. Pokoje nabízí vlastní koupelnu, balkon a klimatizaci. Letiště je vzdálené od penzionu pouhé 3 kilometry.

  • Rezervuj pokoj zde

Chceš vědět další zbytečnosti co se dějí v letecké dopravě a cestování, navštiv naši diskuzi

Ubytování
Rezervovat hotel zde + airbnbUbytování Airbnb (+725 Kč zdarma)

Informace k letenkám
Tarif je dostupný: září
V ceně je: (do 23 kg) + (příruční zavazadlo ANO – seznam rozměrů zde)
Víza: Ne
Počet přestupů: 1

Pokud nejste v letenkách moc zběhlý, tak si radši připlaťte a zakupte letenky u českého prodejce. Stačí si vybrat jednoho z níže uvedených, kliknout na něj a po přesměrování na prodejce vyplnit data podle obrázku níže.

🇪🇺Zahraniční prodejce (vybírejte prodejce kde je platba kartou zdarma, hodnocení zahraničních prodejců zde)

RezervovatPraha(PRG) – Seychelly(SEZ) – Praha(PRG) 13.091 Kč