Z Berlína na ostrov Barra s přístáním na písečné pláži za 3.083 Kč

Na sobotní večer tu mám jednu netradiční nabídku spíše pro letecké fandy. Letenky z Berlína na ostrov Barra, s návštěvou Glasgow za 3.083 Kč. A proč je ostrov Barra tak zvláštní?

Ostrov Barra leží ve Skotsku a je součástí souostroví Vnějších Hebrid. Letiště na ostrově Barra je jediné letiště na světě s pravidelnými linkami, jehož vzletové a přistávací dráhy se nacházejí na písečné pláži. Letový provoz na tomto letiště se musí řídit stavem hladiny moře a noční provoz na tomto letišti není povolen, kromě nouzových případů, kdy se dráha osvětluje osobními automobily.

Na letiště Barra létá pravidelná linka z Glasgow, kterou operuje letecká společnost Flybe pod značkou Loganair. Lety jsou operovány letadly DHC-6.

_DSC0373

barra 3

barra5

hotel 45Ubytování si můžete vyhledat zde (Pokud se vám nebude zamlouvat tento vyhledávač, další možnost jako low-cost ubytování zde)

Airbnb_Logo_Bélo.svg Nebo co takhle zdarma 22 EUR na vaší rezervaci na Airbnb

Immigration Budu potřebovat víza?

6155网站45.pngJak se dopravím na místo nebo z místa odletu/příletu?

Je dobré vědět

Jedná se o chybný tarif, cena je extrémně nízká? Vždy plaťte kartou!, po zaplacení počkejte jestli vám přijdou elektronické letenky. Po získání letenek vyčkejte několik dní, jaké budou reakce. Neobjednávejte žádné hotely, auta, vstupenky atd. jedině se stornem zdarma. Pokud vaše letenky budou stornovány, všechny peníze vám budou vráceny na účet.

Cesta se skládá z více letenek? Riziko za zrušení jedné z letenek nesete jen vy. Takže před nákupem to zvažte.


  • Tarif je dostupný listopad
  • Prodej do
  • Doba pobytu min.
  • V ceně příruční zavazadlo

Letenka Berlín(SXF) – Glasgow(GLA) – Berlín(SXF) 811 Kč

bar

Letenka Glasgow(GLA) – Barra(BRR) – Glasgow(GLA) 2.272 Kč

bar1

Likes:
0 0
Views:
92
Article Categories:
Akcni letenky