Nízkonákladovka Wizz Air převzala první Airbus A320neo

Maďarská nízkonákladová letecká společnost Wizz Air převzala svůj první Airbus A320neo. Letecká společnost má objednávku celkem na 65 těchto letadel a kromě toho také na 178 letadel Airbus A321neo (již převzala 8 kusů) a 20x Airbus A321XLR. Převzatý Airbus A320neo se stal 122 letadlem ve flotile maďarského lowcostu.

Letoun s registrací HA-LJA převzala aerolinka 29. května 2020 a nyní ho můžete potkávat na linkách z Budapešti.

„Jsme potěšeni, že můžeme do naší neustále rostoucí flotily přidat další velmi moderní typ letadla. Toto nové letadlo je skutečným symbolem našeho obchodního modelu nízkonákladové letecké společnosti tím, že přináší významné výhody z hlediska nákladů a dále snižuje emise.

„Naše nejmodernější flotila, která nyní zahrnuje první letadlo Airbus A320neo, jakož i naše vylepšená ochranná opatření zajistí cestujícím co nejlepší hygienické podmínky.“ dodal generální ředitel společnosti, József Váradi.

Letecká společnost nedávno oznámila novou linku z Prahy do albánské Tirany a také novou základnu na letišti v Abu Dhabi, odkud se chystá létat nejen do Evropy, ale také Indie, Afriky a na Střední východ.

✅Wizz Air Airbus A320neo

Source: Wizz Air

Source: Wizz Air

Source: Wizz Air

Likes:
2 0
Views:
853
Article Tags:
Article Categories:
Magazin