Vstupy do letištních salonků za 10 USD

Chcete získat roční výhodu, která vám zaručí vstup do letištního salonku za 10 USD (normálně se cena za salonek pohybuje kolem 800-1.000 Kč), tak postupujte podle níže uvedených kroků. Je třeba se registrovat do věrnostního programu pro World Duty Free.

  • Regitraci provedete na této stránce: https://sso.dufry.com/register
  • Nezapomeňte níže v registraci v poličku Promotional Code vyplnit HAPPYBIRTHDAY (kodem si aktivujete Platinum status ve věrnostním programu Wordl Duty Free)

Po registraci si stáhněte do mobilu aplikaci RED By DUFRY. Po přihlášení do aplikace uvidíte váš platinový status (jinak lze tento status získat utracením cca. 1000 USD). V aplikaci RED By DUFRY změnte lokaci za Zurich Airport, dejte vlevo dole dáreček „ENJOY“ a zde vyberte Airport Benefits. Tam požádejte o vygenerování vstupu do salonku a získáte obratem vaše přístupové údaje do DragonPass účtu.

Dalším krokem je stažení aplikace DragonPass.

  • Po stažení DragonPass účtu dejte rovnou login a přihlašte se pomocí emailu/membership čísla a hesla, která bylo vygenerováno v předchozím kroku
  • A to je konec, nyní máte možnost si zakoupit vstup do salonků, které nabízí DragonPass. Stačí zaplatit 10 USD a ukázat zaměstnancům salonku vygenerovaný kod.
  • Seznam všech salonků zde: https://en.dragonpass.com.cn/airports

Likes:
13 8
Views:
3429
Article Categories:
Magazin