Vstup do salonku na letišti Londýn-Gatwick zdarma

Včera při psaní článku o letišti Londýn- Gatwick jsem narazil na jednu zajímavost. Na stránkách letiště je nabízeno cestujícím, aby se přihlásili do bonusového programy myGatwick, kde cestující mohou čerpat různé slevy a výhody při cestování přes toto letiště.

Registrace do tohoto programu je zdarma. Můžete tak učinit zde. Nacházejí se zde různé slevy, od 10% na parkování až po 25% na vstup do salonku No1 Lounge. Ale mě zaujala nabídka s nápisem „FREE lounge“. Po otevření této nabídky jsem se dozvěděl, že si zde mohu nechat vystavit voucher na vstup do salonku Regus Express Gatwick. Od Regus mám potvrzení, že to takhle má fungovat.

O salonku Regus Express Gatwick nečekejte zázraky. Je to salonek zaměřený na obchodní cestující, takže si zde například můžete rezervovat zasedací místnost, ale součástí je i malý salonek s pohodlným sezením,wifi a kávou/čajem zdarma. Podle videa co jsem viděl, by mělo být v salonku na výběr i džus, nějakej malej snack v podobě sušenek nebo ovoce (předpokládám že také zdarma).

Jak získat voucher?

  • Zaregistrujte se na myGatwick (klik)
  • Přihlašte se a v nabídce myGatwick najděte nabídku „Free lounge access at Regus“
  • Vyplňte váš let a dostanete voucher zdarma na jednu hodinu v tomto salonku

 

Likes:
0 0
Views:
1211
Article Categories:
Travel Hacking

All Comments