Virgin Atlantic zveřejnil plány na léto 2021

Britská společnost Virgin Atlantic zveřejnila své plány na léto 2021, kdy bude nabízet služby z letišť Londýn Heathrow, Manchesteru, Glasgow a Belfastu. V roce 2021 má Virgin Atlantic v plánu provozovat lety do 24 destinací po celém světě se svou flotilou moderních širokotrupých letadel, která se skládá z letadel Airbus A330-300, Boeing 787-9, Airbus A350-1000 a Airbus A330-200, které začátkem roku 2022 ale budou kvůli stáří vyřazeny.

Juha Jarvinen, obchodní ředitelka Virgin Atlantic, uvedla: „Situace se v mnoha zemích ve světě pomalu uklidňuje a poptávka po letecké dopravě se pomalu vrací, těšíme se, že budeme moci naše zákazníky přivítat na palubě a bezpečeně je dopravích do jejich oblíbených destinací. Využili jsme příležitosti pozastavení a přetvořili náš program na léto 2021, který se zaměří na efektivitu naší flotily.

Lety z Londýn Heathrow

Létat se bude do těchto destinací: Antigua, Atlanta, Barbados, Boston, Kapské Město, Dillí, Grenada, Havana, Hong Kong, Johannesburg, Lagos, Las Vegas, Los Angeles, Miami, Montego Bay, Bombaj, New York JFK, Orlando, San Francisco, Seattle, Šanghaj, Tobago, Tel Aviv a Washington

Lety z Manchesteru

Atlanta, New York JFK, Barbados, Orlando a Los Angeles

Lety z Glasgow a Belfastu

Orlando

Likes:
1 0
Views:
211
Article Categories:
Magazin