Virgin Atlantic představil novou kabinu v Airbusu A350

Britská letecká společnost Virgin Atlantic, představila před dodáním jejich prvního Airbusu A350, úplně nový vzhled kabiny letadla. Společnost má objednaných celkem 12 letadel typu Airbus A350-1000. A čtyři tyto letouny s novou kabinou by měly být dodány už toto léto až podzim. Kabina bude rozdělena na tři třídy (Economy, Premium Economy a Business/Upper Class). Poprvé by se měli cestující s touto novinkou setkat na linkách z Londýna(LHR a LGW) do Atlanty, Los Angeles a New Yorku.

A jak bude vypadat nová kabina letadla:

Nejzajímavější novinkou bude určitě „Loft“, menší salonek s gaučema na palubě letadla, který bude přístupný pouze cestujícím v Upper Class. Cestující se zde budou moci navečeřet, dát si drink nebo si zde popovídat s ostatními cestujícími. Do tohoto prostoru se vejde až 8 cestujících (5 sedících a 3 stojící). Novinkou jsou také bezpečnostní pásy na těchto sedadlech, takže při turbulencích se nemusíte vracet na své místo, ale můžete v klidu sedět zde.

Source: https://blog.virginatlantic.com/the-airbus-a350-designed-with-love-built-for-the-future/

Nová sedadla v Upper Class nabídnou každému cestujícímu přístup do uličky. Rozestavení sedadel je 1-2-1, celkem pro 44 cestujících. Sedadla nabídnou více soukromý díky vyšším stěnám, prostorné úložné prostory, plně polohovatelné sedadlo nebo 18.5 palcovou obrazovku zábavního systému.

Source: https://blog.virginatlantic.com/

Source: https://blog.virginatlantic.com/

V Premium Economy naleznete 56 sedadel. Na kožených sedadlech si užijete pohodlí s možným sklonem až o 7 palců. Před sebou naleznete rozkládací stoleček i s koktejlovým držákem a v sedadle před vámi pak naleznete 13.3 palcovou obrazovku zábavního systému, který bude možné ovládat i prostřednictvím osobního ovladače.

Source: https://blog.virginatlantic.com/

Source: https://blog.virginatlantic.com

V Economy třídě pak naleznete 235 míst v konfiguraci 3-3-3. Sedadla jsou potažena luxusními tkanými vlákny a mají rozteč až 17.4 palce. Před sebou v sedadle najdete nový zábavní systém s obrazovkou širokou 11,6 palce a USB konektorem. Pokud si zakoupíte tarif Classic a Light, tak rozteč mezi vaším sedadlem a sedadlem před vámi je 31 palců, cestující s tarifem Economy Delight budou mít větší pohodlí a to s roztečí 34 palců.

Source: https://blog.virginatlantic.com

Source: https://blog.virginatlantic.com

Video:

 

Likes:
0 0
Views:
265
Article Categories:
Magazin