Virgin Atlantic otevře tři nové linky do Pakistánu

Britská letecká společnost Virgin Atlantic s potěšením oznamuje, že od prosince zahájí lety do Pakistánu. Aerolinka bude provozovat tři nové trasy z Londýna Heathrow do Lahore a Islamabádu a z Manchesteru do Islamabádu. Linky budou uvedeny do prodeje během září.

Pakistán je pro nás nesmírně zajímavou příležitostí, velkou část populace v Londýně a Manchesteru tvoří právě pakistánci, u kterých čekáme zvýšený zájem o lety za svými blízkými, přáteli a příbuznými. Lahore i Islamabád jsou oblíbené celoroční destinace a těšíme se až přivítáme cestující na palubě, poptávka po služebních cestách i volnočasovém létání se v tomto regionu zvyšuje.“  uvedl Juha Jarvinen, obchodní ředitel Virgin Atlantic.

Virgin tak začne konkurovat letecké společnosti British Airways, která obnovila přímé lety z Heathrow do Islamabádu a také se nyní pokouší získat povolení k letům do Lahore. Třetí aerolinka která nabízí přímé lety mezi Velkou Británií a Pakistánem je zatím dočasně mimo hru. Pakistan International Airlines má po havárii letounu Airbus A320, zákaz letů do Evropy(včetně Velké Británie) na půl roku, to je do konce roku 2020. Zákaz může být prodloužen.

Likes:
0 0
Views:
315
Article Categories:
Magazin