Vídeňské letiště získá hned dvě přímé linky do Saúdské Arábie

Novinkami se to ve vídeňském letecké přístavu jen hemží. Nově ohlášená báze Laudamotion a 20 nových linek, pravděpodobně nová nízkonákladovka Vueling Austria a nyní další novinky a to hned dvě nové přímé linky do Saúdské Arábie.

Dvě nové linky z Vídně do hlavního města Saúdské Arábie, Rijádu, ohlásila letecká společnost Saudi Arabian Airlines a překvapivě také saudská nízkonákladová společnost flynas.

Saudi by se měli vrátit do Vídně v červnu a linka by měla být obsluhována Airbusem A320 s frekvencí 4x týdně. Let SV150 by měl pak dále pokračovat z Rijádu do Džiddy. Létat se bude v úterý, čtvrtek, sobotu a neděli.

Zpáteční letenky u Saudi vyjdou také v přepočtu na něco okolo 17tisíc, ale i v tarifu Guest Super Saver máte 2 x odbavené zavazadlo do 23 kg.

Větším překvapením je nová přímá linka nízkonákladovky flynas, která je první nízkonákladovou společností v Saúdské Arábii. Mělo by se prozatím jedna o sezónní linku od 7. června do 29. září. Na lince bude nasazen Airbus A320 a bude létat na této lince 3x týdně. Úterý, čtvrtek a v sobotu. Ale vzhledem k tomu, že se jedná o nízkonákladovou společnost, tak ceny jsou dost vysoké.

Zpáteční letenka v tarifu Light, který obsahuje pouze příruční zavazadlo do 7 kg, chtějí 2.982 SAR (což je něco okolo 17,5tisíce)

 

Likes:
0 0
Views:
4
Article Categories:
Magazin

všechny komentáře