V Hamburku byly vyhlášeny ceny za pohostinost na palubách leteckých společností pro rok 2019

V Hamburku proběhl na přelomu března a dubna veletrh “ Catering & Onboard Services Expo“ a v rámci tohoto veletrhu byly vyhlášeny ceny za pohostinost na palubách leteckých společností v různých kategoriích. Tuto soutěž organizoval časopis „Onboard Hospitality“ a vyhlašovali se vítězi celkem v 10 kategorií. Finalisté byli vybráni čtenáři magazínu a v dalším kole odborníci z této branže vybrali vítěze.

V první kategorii se soutěžilo o nejlepší amenity kit.

V Economy třídě vyhrál balíček Air Mauritius (od firmy FORMIA), v Premium Economy to byl balíček od EVA Air (od firmy Galileo Watermark), v Business Class to byl zase balíček od EVA Air (od výrobců Formia a BUZZ) a ve First Class jsou výherci dva. A to balíček od Etihadu (od firmy BUZZ) a od Lufthansy (od firmy Spiriant).

Source: EVA Air

Další kategorií byl amenity kit pro děti. Zde překvapivě zvítězil balíček od letecké společnosti Air Astana, který dokonce porazil jak balíček Oryx Kids Club od Qatar Airways, tak i třeba hračkový set od Turkish Airlines.

V kategorii nejlepší svačinka v Economy a Premium Economy jsou dva výherci. Prvním je „Tapas talíř“ od firmy Foodcase, který nabízí na svých palubách přes 30 leteckých společností a druhým vítězem jsou plněné knedlíčky „BBQ CHAR SUI PORK BAKED BAO BUN“ které podává letecká společnost Cathay Pacific.

V Business a First Class vyhrál talíř sýrů od Emirates (od firmy En Route International). Mezi vysoce doporučovanými se pak objevil výběr kaviárů na křišťálovém talíři od Qatar Airways.

V kategorii „Udržitelný rozvoj“ se umístila na prvním místě letecká společnost Virgin Austrilia se svým 100% kompostovatelným příborem a stala se také první leteckou společností na světě, která toto nabízí.

Source: Virgin Australia

Celý seznam kategorií a výherců naleznete zde.

Likes:
0 0
Views:
223
Article Categories:
Magazin