Ukraine Airlines zařadí do své flotily Boeing 777 s novým interiérem

Ukrajinská letecká společnost Ukraine International Airlines, zařadí během příštího roku do své flotily čtyři letouny Boeing 777-200ER. První letoun, který by měl být dodán v únoru 2018, naposledy létal u letecké společnosti Asiana Airlines a nyní se předělává na letišti v Amsterdamu pro ukrajinskou leteckou společnost. Čtvrtý a také poslední letoun, by měl pak být dodán během června 2018.

Letouny dostanou nový interiér, ve kterém bude 324 míst v Economy Class (3-4-3), 16 v Premium Economy (2-4-2) a 21 míst v Business Class (2-3-2). Mezi první linky, kam budou tyto letouny nasazeny, patří linky z Kyjeva do Pekingu, New Yorku, Tel Avivu a Bangkoku.

Na palubě bude k dispozici také připojení k internetu pomocí Wi-fi. Cestující v Business třídě dostanou zdarma 200 MB balíček. V Premium a Economy třídě pak bude na výběr ze tří balíčků:

  • 20 MB za 7 USD
  • 50 MB za 15 USD
  • 100 MB za 23 USD

Prohlídka celého interiéru ve videu:

Likes:
0 0
Views:
36
Article Categories:
Magazin

All Comments

  • Pingback: Ukraine Airlines zařadí do své flotily Boeing 777 s novým interiérem - Můj Blog()

  • Pavel Uchp

    no maji v podstate monopol na lety do a z Kyeva…pomalu tam žadne jine společnosti neletají… dalkový Boeing potřebují jako sul … neb co jsem s nimi letel do Iranu…bylo to dost desne, protože na 5 hodinový let byl nasazen mezimestský Boeing s uzkými sedadly, nesklopitelnými, nacpani jak sardinky. navic vetsina cestujicich vlačela obrovske množství kufru….a zavazadel …takže jsme sotva odleteli. v nabidce bylo proste jedno jidlo a žadne pití nešlo objednat – prý proste neni v ketadle misto. a to jsem platil vyjimečne plnou, nezlevnenou cenu a spokojený jsem opravdu nebyl. take odbaveni v Iranu bylo desive…vubec nezvladali, dve přepažky obležene lidmi, křik, rvačky a hadky cestujících…..špatne