The Club at ATL

The Club at ATL je salonek na letišti v Atlantě. Nachází se na mezinárodním terminálu v concourse F (to je hned za bezpečností prohlídkou), ale lze navštívit i když letíte z domestic, stačí popojet vláčkem. Je hned naproti jednomu ze salonků Delty. Salonek slouží pro držitele Priority Pass a Diners Club. Také slouží pro frequent flyer cestující British Airways, Turkish Airlines a Qatar Airways.

Rozdělení salonku je na takové tři části. Dvě oddělené místnosti s křesly, židličkami a stoly. Ve větší místnosti se také nachází bar s obsluhou a také tu najdete třetí část, kterou je menší místnost s počítači a tiskárnou.

Salonek navštíven k večeru, kdy odlétalo plno spojů směr Evropa, takže úplně narváno že lidi už si neměli kam sednout.

Otevírací doba salonku je od 6:00 do 22:30

Ano, na recepci se stačí nechat napsat do pořadníku (ručník, sprchovací gel a šampon se nachází v dávkovačích ve sprše)

Jídlo a výběr jídla podle mě dost slabé. Hlavní jídlo těstovinový salát, který byl teda dost hnus. Pak výběr ze dvou krémových polévek, které ale nebyly. Jinak pak zeleninový bufet s hummusem, nějaký malý sandwiche, chipsy, popcorn, oreo sušenky(asi jediný co mi chutnalo), sušený ovoce, banány, pomeranče a jablka. Hodnocení:

Z nealka k dispozici lahvová voda a pak čepovací automat alá KFC, takže Cola, Diet Cola, Sprite a nějaký ty jejich hnusný sladký limonády. Vedle je pak automat na Gold Peak tea, káva a čaj. Na baru jsem si dal akorát prosecco, ale k dispozici pivo (SweetWater, Corona,…), víno, tvrdej a také míchané koktejly. Hodnocení: 

Celkově salonek nic moc, co se týká jídla a pohodlí. Plusem je docela pěkná sprcha, na kterou jsem čekal asi tak 5 minut a bar s obsluhou, kde vám namíchají drinky.

Salátový bufet s hummusem a sýrem

Ta větší část salonku, ještě před tím než se to začalo plnit

Prostorná a čistá koupelna, škoda že nebyl kartáček na zuby a pasta

Něco jako hlavní jídlo salonku, těstovinový salát s houskou

Bufet v té menší části salonku

Sezení v té menší části salonku

All Comments