Tajemný chrlič prankuje cestující na letišti v Denveru

Mezinárodní letiště v Denveru, které se stalo středem stovek konspiračních teorií zahrnující Ilumináty, neonacismus a sochu modrého koně s červenýma očima, který je lidmi považován za důkaz uctívaní ďábla, nainstalovalo nově v hlavním letištním terminálu sochu chrliče který zhmotňuje neodmyslitelnou tajuplnost tohoto letiště. Chrlič mluví s cestujícími a odhaluje již zmíněná konspirační teorie (zde video o konspiracích). Chrlič byl nainstalován na počest 24. výročí od otevření letiště.

Podle popisu je chrlič starý 243 let a má za úkol vymanit letiště z negativního oblaku konspiračních teorií. Ukazuje se, že je tento chrlič moudřejší než jsme mysleli a sdílí víc, než bylo zamýšleno. Nejen že cestující  obohatí svými názory a komentáři, ale zároveň je překvapí úsměvy a snůškou vtipů. Věříme, že interakce a komunikace na DEN(zkratka letiště v Denveru) by měly být jak nápomocné, tak zábavné.

Letiště v Denveru má bezesporu jednu z nejpodivnějších historií mezi hlavními americkými letišti a je vidět, že se nebojí dát najevo, že si tuto skutečnost úžívají.

Likes:
0 0
Views:
80
Article Tags:
Article Categories:
Magazin

All Comments