SWISS Business Lounge Geneva

Salonek SWISS Business Lounge je hned za bezpečnostní prohlídkou o jedno patro výše, stačí sledovat ceduli „Lounges“ a pak projít dlouho chodbou. Na letišti se nachází ještě jeden salonek SWISS a to SWISS First Lounge.

Do salonku mají přístup kartičkáři ze Star Alliance(také cestující v C a F) a také je přístupný pro držitele Priority Pass.

Na první pohled vypadá salonek opravdu pěkně, ale po detailním prozkoumání má opravdu velké nedostatky. Hned největším nedostatkem je „že dělají machry a hajzly mají na chodbě“, salonek nedisponuje žádnou sprchou a výběr jídla není žádná sláva (ani pixla Haribo medvídků do nezachrání). Jinak salonek je jedna dlouhá místnost, kde naleznete různé druhy sezení. Na pravé straně se nachází jídelna s bufetem, na levé straně více dozadu zase naleznete více klidu. Také zde najdete místa s několika počítači a tiskárnou.

Otevírací doba salonku je od 5:30 do 21:30

Není bohužel

V salonku stráven čas během dopoledne/odpoledne a s jídlem to nebyla žádná sláva. Nejprve na výběr nějaké plněné těstoviny s omáčkou a bramborový salát, obojí chuťově nic moc. Během odpoledne pak přineseny dva druhy falafelových kuliček a dvě polévky (rajčatová a zeleninová). K tomu pak celý den nabídka nějakých toastů a zákusků, ovoce a zeleniny (více fotoobrázky). Půl hvězdičky bych přidal ještě za pixlu Haribo medvídků. Hodnocení:

K pití různé limonády, několik druhů džusů, lahvové pivo, točené pivo které si můžete na pípě natočit a tvrdý co je na obrázku. Dále pak teplé nápoje čaje a káva. Hodnocení: 

Salonek na pohled vypadá pěkně

Hlavní jídlo se zákuskem

Sekce alko a nealko pití

Pípa s pivem

Bufet

Bufet

Výhled ze salonku nic moc

Nabídka časopisů, noviny jsou také v nabídce

Likes:
0 0
Views:
675
Article Categories:
Salonky