Super letenky z Bruselu na Jamajku(Montego Bay) 7.997 Kč

Po včerejším Zanzibaru tu mám další nabídku a to za super cenu Jamajku. Zpáteční letenka z Bruselu na Jamajku vyjde na 7.997 Kč. V nabídce ještě najdete za podobnou cenu i Dominikánskou republiku.

Dopravu do Bruselu můžete vyřešit letecky s nízkonákladovou společností Ryanair, nebo autobusem flixbus, autem a nebo vlakem.

Například letenky Praha – Brusel(Charleroi) a zpět vyjdou na 1.190 Kč. V ceně ale je jen příruční zavazadlo a je nutnost se přesunout z Charleroi do Bruselu.

charle

Flixbus vás vyjde na 1.658 Kč. Dostanete se přímo do centra, jezdí 2x denně (takže praděpodobně odpadá nutnost nocování) a v ceně už je velké zavazadlo. Akorát jízdenky se na leden/únor ještě neprodávají.

flixbus

hotel 45Ubytování si můžete vyhledat zde (Pokud se vám nebude zamlouvat tento vyhledávač, další možnost jako low-cost ubytování zde)

Airbnb_Logo_Bélo.svg Nebo co takhle zdarma 22 EUR na vaší rezervaci na Airbnb

Immigration Budu potřebovat víza?

6155网站45.pngJak se dopravím na místo nebo z místa odletu/příletu?

Je dobré vědět

Jedná se o chybný tarif, cena je extrémně nízká? Vždy plaťte kartou!, po zaplacení počkejte jestli vám přijdou elektronické letenky. Po získání letenek vyčkejte několik dní, jaké budou reakce. Neobjednávejte žádné hotely, auta, vstupenky atd. jedině se stornem zdarma. Pokud vaše letenky budou stornovány, všechny peníze vám budou vráceny na účet.

Cesta se skládá z více letenek? Riziko za zrušení jedné z letenek nesete jen vy. Takže před nákupem to zvažte.


  • Tarif je dostupný září až březen 2017
  • Prodej do
  • Doba pobytu max. XX
  • V ceně příruční zavazadlo (odbavené za poplatek 20 kg za 15 EUR jeden směr) (Jídlo standard zdarma)

Online rezervace zde šipkaBrusel(BRU) – Montego Bay – Brusel(BRU) 7.997 Kč

jamajka

Likes:
0 0
Views:
65
Article Categories:
Akcni letenky