Super balíček z Prahy do ázerbájdžánského Baku od 4.566 Kč (letenky + jízdenky + hotel + víza)

Zářijový balíček pro dva lidi z Prahy do ázerbájdžánského Baku od 9.132 Kč (to je 4.566 Kč na osobu!!). A co je zahrnuto všechno v ceně. Zpáteční letenky z Budapešti do Baku s nízkonákladovou společností WizzAir. Zpáteční jízdenky Praha – Budapešť bez nutnosti nocování v Budapešti. Vízum do Ázerbájdžánu. A nakonec také 4* hotel se snídaní.

Jak se dostat z Prahy do Budapešti na let WizzAiru do Baku a bez nutnosti nocování v Budapešti. Tady máte plno variant, svým autem, vlakem nebo autobusem. Vzhledem k tomu, že září je ještě daleko, tak některé společnosti ještě nemají jízdenky v prodeji, takže s nákupem počkejte (například Regiojet). U flixbusu můžete jízdenky kupovat už nyní. Měli byste se vejít do 1.000 Kč za cestu tam i zpět.

Jen ukázka časů a cen, na kolik vyjde zpáteční jízdenka do Budapešti.

Do Ázerbájdžánu budete potřebovat víza, která ale velmi jednoduše vyřídíte přes internet na níže uvedeném odkazu.

Kvalitní ubytování v Baku na níže uvedený termín pro dva lidi seženete už za 1.714 Kč za dvoulůžkový pokoj od 23 do 27. září. 4* Hotel Aura se nachází blízko stanice metra Nəriman Nərimanov. Nabízí nonstop recepci, dopravu ráno za poplatek na letiště a také snídani zdarma.

  • Rezervujte hotel zde

Chceš vědět další zbytečnosti co se dějí v letecké dopravě a cestování, navštiv naši diskuzi

Ubytování
Rezervovat hotel zde + airbnbUbytování Airbnb (+725 Kč zdarma)

Informace k letenkám
Tarif je dostupný: září
V ceně je: (NE) + (příruční zavazadlo ANO – seznam rozměrů zde)
Víza: Ano
Počet přestupů: 0

Pokud nejste v letenkách moc zběhlý, tak si radši připlaťte a zakupte letenky u českého prodejce. Stačí si vybrat jednoho z níže uvedených, kliknout na něj a po přesměrování na prodejce vyplnit data podle obrázku níže.

🇪🇺Přímo u WizzAir

RezervovatBudapešť(BUD) – Baku(GYD) – Budapešť(BUD) 2.141 Kč

Pokud nemáte členství WDC, tak letenky vyjdou dráž. Ale pokud budete cestovat ve dvou lidech, tak se vyplatí zakoupit členství hned při tomto nákupu. Letenky pro dva lidi i s členstvím vyjdou na 5.068 Kč (takže jedna osoba 2.534 Kč)

  • Za 4.261 Kč můžete tyto letenky zakoupit i u kiwi.com, kde jsou letenky i s přípoji z Prahy (letenky rezervujte zde)


 

Likes:
1 0
Views:
1244
Article Categories:
Akcni letenky