SunExpress letos v létě nabídne 23 nových linek mezi Tureckem a Evropou

SunExpress, společný podnik společností Turkish Airlines a Lufthansa, oznámil svůj letový plán na letošní léto 2021. Letos v létě letecká společnost rozšíří svoji leteckou síť mezi Tureckem a Evropou o 23 nových linek s 8 novými destinacemi z Antalye a Izmiru, včetně tří velkých měst na Středním východě.

SunExpress, který přímými lety přivádí nejvíce turistů na turecké pobřeží Středozemního a Egejského moře, je připraven podpořit oživení tureckého cestovního ruchu letos v létě.

Generální ředitel SunExpress Max Kownatzki uvedl: „Očekáváme nárůst poptávky cestování během nadcházející letní sezóny: Věříme, že široce aplikované očkování v mnoha zemích a snadná dostupnost testů COVID-19 budou hnací silou růstu cestovního ruchu v nadcházející prázdninové sezóně. To umožní všem rekreantům cestovat bezpečněji a nakonec to povede ke zvýšení počtu evropských turistů navštěvujících Turecko. “

Kownatzki oznámil, že SunExpress začne létat na 23 nových linkách včetně 8 nových destinací z Antalye a Izmiru během letní sezóny 2021, a řekl: „Letos v létě otevíráme nové trhy a posilujeme již existující spojení, která jsme vybudovali mezi Tureckem a Evropou. Spojíme Antalyi a Izmir s několika nejnavštěvovanějšími městy v regionech východní Evropy a Středního východu přímými lety. “

SunExpress Praha – Antalya

Na pravidelnou letní linku se mohou těšit také Češi. Pravidelná linka mezi Prahou a Antalya bude v provozu od 1. června do konce října. Aerolinka bude na této lince létat 2x týdně a to vždy v úterý a sobotu.

SunExpress Vídeň – Bodrum

Mezi nově ohlášenými linkami na letoštní léto se objevila nová linka z Vídně do Bodrumu. Začátek letů je plánován od 14. května. Frekvence letů nejdříve 1x týdně a od července 2x týdně.

Likes:
3 0
Views:
355
Article Categories:
Magazin