SunExpress bude létat z Prahy do tureckého Izmiru

Tureckoněmecká letecká společnost SunExpress dnes oznámila novou linku z tureckého Izmiru do Prahy. Spuštění nového spoje je naplánováno na příští letní sezonu. Od 30. května 2020 bude létat na této lince Boeing 737-800NG jednou týdně a to v sobotu. Společnost SunExpress již od loňského června provozuje linku z Prahy do Antalye, do které příští rok navýší frekvenci na tři lety týdně.

„Jsme velmi rádi, že se v příští letní sezóně navýší počet pravidelných přímých letů z Prahy do typicky dovolenkových destinací. Turecko je dlouhodobě jednou z nejoblíbenějších zemí, do které obyvatelé České republiky míří na svou letní dovolenou, “ uvedl Václav Řehoř, předseda představenstva Letiště Praha.

„Poté, co jsme loni v létě zahájili díky lince do Antalye své působení v Praze, jsme velmi rádi, že nyní navyšujeme frekvenci letů na této lince na tři týdně, ale také přidáváme spojení do druhé největší báze společnosti SunExpress, města Izmir. Lety do této prázdninové destinace na tureckém pobřeží Egejského moře budeme provozovat každou sobotu. Do Antalye pak budeme létat v úterý, pátek a v neděli. Díky tomu budou mít čeští turisté na palubě našich letadel další možnosti, jak cestovat za odpočinkem,“ řekl Wilken Bellmann, vedoucí plánování leteckých spojení ve společnosti SunExpress.

Letenky již nyní můžete zakoupit na stránkách letecké společnosti SunExpress.

Momondo

RezervovatPraha(PRG) – Izmir(IZM) – Praha(PRG) 4.634 Kč

Skyscanner

RezervovatPraha(PRG) – Izmir(IZM) – Praha(PRG) 4.634 Kč

Likes:
0 2
Views:
236
Article Categories:
Magazin