Srpnové letenky z Drážďan na Mallorcu za 1.302 Kč

Na jeden jediný termín v srpnu, nyní seženete letenky z německých Drážďan na Mallorcu za 1.302 Kč. V ceně je pouze příruční zavazadlo. Odlet je 3. srpna a návrat 9. srpna.

hotel Porovnejte si ceny a vyberte hotel zde (Pokud se vám nezamlouvá hotelscombined, více možností zde)

airbnbUbytování v soukromí přes Airbnb zde (kredit 600 Kč na tvůj první pobyt ZDARMA)

 
🗓Tarif je dostupný: níže uvedený termín
🎒V ceně je: příruční zavazadlo
🛂Víza: NE

Pokud budete shánět jiný termín a nebo budete s něčím potřebovat poradit, stačí napsat na konci tohoto příspěvku do diskuze 🙂

🇪🇺Zahraniční prodejce (Eurowings)

RezervovatDražďany(DRS) – Mallorca(PMI) – Drážďany(DRS) 1.302 Kč


Pokud se jedná o jeden z níže uvedených případů, čtěte pozorně:

Jedná se o chybný tarif (Co to je error fare čtěte zde), cena je extrémně nízká? Vždy plaťte kartou!, po zaplacení počkejte jestli vám přijdou elektronické letenky. Po získání letenek vyčkejte několik dní, jaké budou reakce. U těchto letenek je vysoká pravděpodobnost že letenky budou zrušeny. Neobjednávejte žádné hotely, auta, vstupenky atd. jedině se stornem zdarma. Pokud vaše letenky budou stornovány, všechny peníze vám budou vráceny na účet.

Prosím všechny, nevolejte prodejci nebo letecké společnosti, ať zbytečne neupozorňujete na chybu.

Cesta se skládá z více letenek? Riziko za zrušení jedné z letenek nesete jen vy. Takže před nákupem to zvažte.

Likes:
0 0
Views:
9
Article Tags:
Article Categories:
Akcni letenky

All Comments

  • Lenka

    Zdravim ☺, My hledame letenky idealne v terminu 29.7.-5.8. (3-7 dni) nebo pak 7.8.-20.8. Odletove letiste muze byt az po Berlin, Viden, Linz apod., cilova destinace je celkem take jedno – Mallorca, Recke ostrovy, Sardinie, Portugalsko apod. Ja hledam vsude mozne, letenky jsou, ale ne cena, kterou si predstavuji😁 Pokud by bylo neco zajimaveho, predem diky za tip.

  • Dobrý den, pokud se objeví nějaká zajímavá cena na last minute letenky, tak se to tu jistě objeví. Bohužel je to o náhodě, jestli zrovna budou na tyto termíny,