Srí Lanka uvolňuje leteckou dopravu

Letecká společnost SriLankan Airlines zveřejnila plány na restart provozu a oznámila znovuobnovení některých mezinárodních letů. Znovuobnovení leteckého provozu Srí Lanka plánuje tento týden. Zatím se bude ale jednat pouze o jednosměrné lety, takže lety budou moci vyzužít pouze cestujícíc, kteří splňují vstupní podmínky do cílových zemí a nazpátek letadla budou létat prázdná a jen s cargo nákladem.

Kam SriLankan Airlines nabídne lety

Aerolinka zatím oznámila znovuotevření letů od 13. května z domácí základny na letišti Bandaranaike International Airport na londýnské letiště Heathrow, do australského Melbourne, do Hong Kongu a také japonského Tokia. Všechny lety budou jednosměrné, což znamená, že letadla se na ostrov vrátí bez cestujících z těchto měst. Toto opatření bylo pravděpodobně přijato s cílem zabránit jakýmkoliv potenciálním dovezeným případům nového koronaviru.

V současnosti SriLankan Airlines také provozuje charterové cargo lety do 17 destinací.  Aerolinka přepravuje cargo náklad z destinací Male, Chennai, Hongkong, Singapur, Londýn, Dauhá, Dubaj, Melbourne, Peking, Kanton, Šanghaj, Bombaj, Karáčí, Lahore, Dháku, Frankfurt a Tokio.

Likes:
1 0
Views:
339
Article Categories:
Magazin