Souhrn aprílových žertů u leteckých společností

Sdílej s přáteli
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Tak tu máme zase prvního dubna, tzn. APRÍL. Na letošní apríl jsem se nevybodl, ale bohužel Airbus A380 společnosti Ryanair, který měl začít létat z Prahy, mi v “malování” nevyšel a nějakého mága s PS jsem nenašel… Takže se alespoň podíváme, co si letos na nás letecké společnosti vymysleli. Pár aprílových žertů z minulého roku, si můžete prohlédnout zde.

Aktualizuje se postupně během dne

Emirates

S prvním vtípkem přichází Emirates. Emirates představuje SkyLounge, nejluxusnější palubní salonek, který bude představen na palubách nových letounů Boeing 777X od roku 2020. Salonek bude mít kompletně průhledné stěny a strop, takže vám zajistí bezkonkurenční výhled z letounu.

ZDROJ: www.facebook.com/Emirates

Flybe

Letecká společnost Flybe dnes ráno oznámila nové partnerství mezi Flybe a British Beekeepers Association(Britská asociace včelařů). Flybe bude svými letouny přepravovat včely po celém UK a Evropě 😀

Finnair

Finská letecká společnost Finnair, zase svým zákazníkům v Economy třídě na palubách Airbusů A350, nabídne novinku Sofa Concept.

ZDROJ: https://www.facebook.com/Finnair

Swoop

Kanadská nízkonákladová společnost Swoop představila “Duty Not Free”. Plaťte jen za místo v letadle a za použití záchodu zaplaťte zvlášť.