SkyUp otevře nové linky z Prahy do Oděsy a Kyjeva

Ukrajinská nízkonákladová letecká společnost SkyUp přichází s dobrou zprávou pro cestovatele, kteří chtějí zamířit na Ukrajinu. Letecká společnost ohlásila dvě nové linky z letiště v Praze. Aerolinka z Prahy provozovala přímé linky do Lvova, Charkova a Záporoží (linky mají být co nevidět obnoveny). Ale k těmto linkám nově přidává také přímou linku do Kyjeva(KBP) a Oděsy.

Linka z Prahy do Kyjeva(KBP) začne létat od 2. března 2021 a frekvence letů bude 4x týdně. Lety budou vypravovány ve dnech úterý, čtvrtek, pátek a neděle. Zpáteční letenky na webu letecké společnosti se pohybují na ceně kolem 2.600 Kč. Bude to tak třetí pravidelná linka mezi Prahou a Kyjevem, kde nyní létá letecká společnost Ukraine International Airlines a ČSA.

Druhou novinkou a také určitě zajímavější, bude přímá linka do Oděsy. Začátek linky je naplánován od 29. dubna a frekvence letů na lince bude dvakrát týdně. Akorát na prodloužené víkendy, tzn. že se bude létat ve čtvrtek a v neděli. Cena zpátečních letenek se pohybuje okolo 2.880 Kč.

Likes:
3 0
Views:
943
Article Categories:
Magazin

All Comments