Singapore Airlines nabídne večeři na palubě Airbusu A380

Letecké společnosti po celém světě stále vymýšlejí jak využít uzemněná letadla a vydělat si alespoň nějaké peníze. Plno leteckých společností nabízí vyhlídkové lety, které podle všech informací jsou velmi populární. Singapurská letecká společnost Singapore Airlines přichází ale s dalším novým nápadem, jak využít letadla, která nyní kvůli krizi v letecké dopravě, musí sedět na zemi.

Aerolinka nabídne svým zákazníkům možnost rezervace večere na palubě největšího dopravního letadla na světě, Airbusu A380. Nabídka bude omezená a k dispozici budou pouze termíny během dvou dnů. Zákazníci si budou moci pochutnat na nejlepších mezinárodních pokrmech, které speciálně navrhla uznávaná singapurská kuchařka Shermay Lee. K jídlu si můžete vychutnat dva alkoholické nápoje zdarma a nealko.

Kromě kulinářského zážitku, proběhne na palubě letounu také přehlídka uniforem napříš historií Singapore Airlines, můžete se před večeří zůčastnit tour po celém letadle a to i do zákulisí neveřejných míst. Kromě toho také získáte suvenýr, který dostanete na památku.

Termíny
24. října 2020 (so)
25. října 2020 (ne)

Likes:
0 0
Views:
414
Article Categories:
Magazin