S nízkonákladovkou Scoot z Berlína do Gold Coast 14.794 Kč

Se singapurskou nízkonákladovkou Scoot, můžete o letních prázdninách vyrazit z Berlína do australského města Gold Coast už za 14.794 Kč. V ceně letenek je pouze příruční zavazadlo (jídlo a odbavené zavazadlo za poplatek).

Jídlo se určitě vyplatí si zakoupit před odletem na letišti nebo někde po cestě na letiště. Scoot chce za jedno jídlo 35 EUR!!

To samé platí u zavazadla. Lepší se zabalit do příručního než si přikupovat odbavené zavazadlo za 65 EUR (jeden směr Berlín – Gold Coast). Příruční zavazadlo můžete mít standardních rozměrů 54x38x23 a mělo by vážit do 10 kg. Nebo můžete mít příruční zavazadlo do 7 kg a k tomu brašnu s notebookem (3 kg).

Najdi si informace o letišti a dopravě:

hotel Porovnejte si ceny a vyberte hotel zde + 10% sleva na ubytování zde

airbnbUbytování v soukromí přes Airbnb zde (kredit 600 Kč na tvůj první pobyt ZDARMA)

 
🗓Tarif je dostupný: červenec – srpen 2018
🎒V ceně je: příruční zavazdlo
🛂Víza: ANO, zdarma na internetu

Pokud budete shánět jiný termín a nebo budete s něčím potřebovat poradit, stačí napsat na konci tohoto příspěvku do diskuze 🙂

🇨🇿Český prodejce

RezervovatBerlín(TXL) – Gold Coast(OOL) – Berlín(TXL) 14.794 Kč 


Pokud se jedná o jeden z níže uvedených případů, čtěte pozorně:

Jedná se o chybný tarif (Co to je error fare čtěte zde), cena je extrémně nízká? Vždy plaťte kartou!, po zaplacení počkejte jestli vám přijdou elektronické letenky. Po získání letenek vyčkejte několik dní, jaké budou reakce. U těchto letenek je vysoká pravděpodobnost že letenky budou zrušeny. Neobjednávejte žádné hotely, auta, vstupenky atd. jedině se stornem zdarma. Pokud vaše letenky budou stornovány, všechny peníze vám budou vráceny na účet.

Prosím všechny, nevolejte prodejci nebo letecké společnosti, ať zbytečne neupozorňujete na chybu.

Cesta se skládá z více letenek? Riziko za zrušení jedné z letenek nesete jen vy. Takže před nákupem to zvažte.

Likes:
0 0
Views:
38
Article Categories:
Akcni letenky

All Comments