S luxusními Singapore Airlines z Londýna na Šalamounovy ostrovy 24.346 Kč

Tip pro náročné cestovatele. Letenky z Londýna na Šalamounovy ostrovy za 24.346 Kč. Letenky se většinou pohybují v cenové relaci 35tisíc a výš. Pokud by to člověk skládal tak si musí sehnat akční letenku do Brisbane a pak z Brisbane do Honiare stojí letenka většinou tak 500 USD zpáteční. Tady je nabídka z Londýna do Honiare za 24.3462 Kč s luxusními Singapore Airlines.

hotel 45Ubytování si můžete vyhledat zde (Pokud se vám nebude zamlouvat tento vyhledávač, další možnost jako low-cost ubytování zde)

Airbnb_Logo_Bélo.svg Nebo co takhle zdarma 22 EUR na vaší rezervaci na Airbnb

Immigration Budu potřebovat víza? Do 3 měsíců bez víz

6155网站45.pngJak se dopravím na místo nebo z místa odletu/příletu? Do Londýna z Prahy létá vícero dopravců. Můžete si vybrat mezi společnostmi Ryanair, easyJet, WizzAir nebo SmartWings. Zpáteční letenku seženete v průměru za 1.200-1.500 Kč.

Je dobré vědět

Jedná se o chybný tarif, cena je extrémně nízká? Vždy plaťte kartou!, po zaplacení počkejte jestli vám přijdou elektronické letenky. Po získání letenek vyčkejte několik dní, jaké budou reakce. Neobjednávejte žádné hotely, auta, vstupenky atd. jedině se stornem zdarma. Pokud vaše letenky budou stornovány, všechny peníze vám budou vráceny na účet.

Cesta se skládá z více letenek? Riziko za zrušení jedné z letenek nesete jen vy. Takže před nákupem to zvažte.


  • Tarif je dostupný od 1. září do 7. prosince a od 14. ledna 2017 do 30. června 2017
  • Prodej do 30. září
  • Doba pobytu min. 6 dní
  • V ceně odbavené zavazadlo do 30 kg

Online rezervace zde Londýn(LHR) – Honiara(HIR) – Londýn(LHR) 24.436 Kč

hir

Likes:
0 0
Views:
18
Article Categories:
Akcni letenky