Ryanair začal prodávat letenky s přestupem

Tak a dlouho očekávaná novinka je tu. Nízkonákladová společnost Ryanair začala prodávat letenky s přestupem. O této chystané novince jste se mohli dočíst zde. Tato novinka bude zatím dostupná na lety přes letiště Fiumicino v Římě, ale postupně by se měla rozšiřovat i na jiná letiště.

A co že to pro vás znamená? Nyní už se nebudete muset bát, že pokud vám uletí návazné letadlo v Římě, že si budete muset kupovat novou letenku. O vše se postará společnost Ryanair. V minulosti jste si museli koupit 2 jednotlivé letenky a tak pokud jste nestihli druhý let, tak jste si museli ze svého uhradit náhradní let. (Upozornění!!! Platí prozatím jen při nákupu letenek s přestupem v Římě. Klasické letecké společnosti se o vás postarají, pokud vám uletí návazný let!!!!)

Níže naleznete lety z a do Říma

Tak jsem prohlížel jak se liší ceny od nákupu 2 jednotlivých letenek a jedné letenky s přestupem. Samozřejmě jedna letenka s přestupem byla dražší, cena se pohybovala cca. 6-15 EUR navíc. Což už těch kratších přestupu (třeba 2h), není zase velkej příplatek.

S odbaveným zavazadlem je to tak, ze vám ho odbaví až do cílové destinace.

.

Likes:
0 0
Views:
473
Article Categories:
Magazin

All Comments