Ryanair plánuje od 1. července obnovit 40% běžného letového řadu

Největší nízkonákladová letecká společnost v Evropě, Ryanair(Laudamotion), chystá od 1. července návrat a chce obnovit 40% běžného letového řádu. Ryanair však dodává, že opětovné zahájení letů bude záviset na omezeních vlád v cílových zemí.

Obnovení provozu proběhne na většině z 80 základen v Evropě, ale frekvence letů budou nižší. Ryanair chce zvolit strategii otevření co nejvíce tras, ale s měnšími frekvencemi. Od poloviny března Ryanair provozuje pouhých 30 letů denně z Londýna(STN) a Dublinu do některých vybraných evropských měst.

Ryanair také nastínil, jak bude probíhat odbavování letů a let samotný. Aerolinka bude vyžadovat nošení roušek na všech letech, bude omezen palubní prodej a také zákaz fronty na toaletu. Takže před návštěvou toalety bude muset požádat posádku.

Jak budou vypadat lety z Prahy?

Pokud vás zajímá, jak bude asi vypadat od 1. července letový řád Ryanairu z Prahy, tak se stačí podívat přímo na jejich web. Například oblíbená linka z Prahy do Londýna(Stansted) bude provozována jen 5x týdně s několika denními frekvencemi. Můžete si také všimnout, že u plno destinací z Prahy v srpnu nebudou buď žádné lety nebo jen omezený počet.

Likes:
2 0
Views:
924
Article Categories:
Magazin