Ryanair nabídne od příštího roku 8 nových destinací z Vídně

Irská nízkonákladová letecká společnost Ryanair zveřejnila plány na letní letový řád v roce 2021 z letiště ve Vídni. V letním letovém řádu cestující mohou nalézt také osm novinek, které irský lowcost chystá spustit. U některých nových destinací si můžete možná pamatovat, že tyto destinace byly ohlášeny již dříve leteckou společností Laudamotion. Ale po převzetí této aerolinky Ryanairem, tyto nově ohlášené destinace zanikly. Více o těchto linkách zde.

Kromě nových destinací aerolinka také oznámila velké navýšení letů na stávajících letech. Například u letů na Mallorcu, bude 25 letů týdně navýšeno o dalších 15 letů.

Tanja Ehrlich z Ryanairu: „Společnost Ryanair s potěšením oznamuje svůj letový plán ve Vídni na léto 2021, který zahrnuje 8 nových tras do a z destinací, jako jsou Bologna, Rimini a Perugia v Itálii a Pula v Chorvatsku. Kromě toho bude společnost Ryanair létat ještě častěji do populárních letních slunečních destinací, jako jsou Alicante, Malaga, Palma a Soluň.

Nové destinace z Vídně

A které nové destinace tedy Ryanair od letního letového řádu 2021 chystá spustit? (Letní letový řád začíná 31. března 2021)

🇮🇹Rimini 2x týdně

🇮🇹Bologna 4x týdně

🇮🇹Perugia 2x týdně

🇭🇷Pula 2x týdně

🇧🇦Banja Luka 2x týdně

🇩🇰Billund 2x týdně

🇬🇧Birmingham 4x týdně

🇸🇪Gothenburg 3x týdně

Letenky jsou již nyní v prodeji na stránkách leteckého dopravce. Ale pokud chcete lepší ceny, tak se určitě vyplatí s nákupem prozatím počkat.

Likes:
0 0
Views:
389
Article Categories:
Magazin