Nízkonákladovka Ryanair spustila linku z Vídně do Helsinek

Největší evropský nízkonákladový dopravce Ryanair, oslavil 6. srpna spuštění nové linky mezi Vídní a Helsinkami. Spuštění nové linky bylo opožděno kvůli propuknutí pandemii koronaviru COVID-19, původní plán počtíl se spuštěním již na jaře. Nová letní linka bude k dispozici cestovatelům 3x týdně (Úterý, Čtvrtek a Sobota) do 24. října, zatím Ryanair neuvedl, že by linka pokračovala i během zimního letového řádu.

Source: Flightradar24

S novou linkou Ryanairu do Helsinek, konečně přijdou levnější letenky do hlavního finského města. Doposud se ceny letenek z Prahy, Vídně a okolí držely na dost vysoké ceně. Nejlevnější letenky se daly pořídit většinou kolem 3-4 tisíc. Jedinou levnější variantu kolem 1.500 Kč přinášela nízkonákladovka easyJet, která létá do Helsinek z Berlína(SXF). U Ryanairu pořídíte zpáteční letenky pod 1.000 Kč.

RezervovatKalendář nejlevnějších letenek z Vídně do Helsinek

Otevření nových tras je pro Finsko vždy velmi pozitivní. Nové otevření trasy a nový letecký dopravce, který působí v Helsinkách, má pro nás nesmírně důležitý význam. Doufáme, že se situace ve světě koronavirů zlepší, což umožní ukončit současná cestovní omezení. Děláme vše, co je v našich silách, a neustále pracujeme na zajištění zdravotní bezpečnosti na našich letištích, aby se letečtí dopravci a cestující cítili při cestování přes naše letiště v bezpečí, “ říká Petri Vuori.

Source: FINAVIA

Likes:
2 1
Views:
362
Article Categories:
Magazin