Ryanair chystá novou linku z Brna do Berlína

Nízkonákladovka Ryanair bude létat z Brna do německého Berlína. Bude se létat 2x týdně a to vždy v úterý a sobotu. Na stránkách společnosti Ryanair je možné zakoupit zpáteční letenky za 1.284 Kč. Začátek linky je naplánován na 2. dubna 2019.

Út Brno(BRQ) – Berlín(SXF) 12:55 – 14:05

Út Berlín(SXF) – Brno(BRQ) 11:20 – 12:30

So Brno(BRQ) – Berlín(SXF) 14:25 – 15:35

So Berlín(SXF) – Brno(BRQ) 12:50 – 14:00

Hejtman Jihomoravského kraje Bohumil Šimek řekl:

“Počet pravidelných leteckých linek z Brna roste díky intenzivní komunikaci a práci našeho týmu, brněnského letiště a díky vynikající spolupráci s Ryanairem. Nepochybuji o tom, že i trasa do Berlína bude úspěšná, a to v obou směrech. Jihomoravský kraj i jeho okolí nabízejí nesčetně příležitostí na výlety i pro obchod, takže očekávám, že nová linka k nám přivede další tisíce návštěvníků. V rozšiřování nabídek pravidelných linek létajících na brněnské letiště budeme pokračovat.“

Předseda představenstva LETIŠTĚ BRNO a.s. Milan Kratina řekl:

“Otevřením linky do Berlína úspěšně pokračujeme v rozšiřování počtu pravidelných linek létajících z Brna – přesně tak jak jsme slíbili před rokem, kdy se letiště stalo součástí skupiny Accolade. V případě Berlína jde navíc o zcela novou trasu, která bude mít v Brně premiéru. Věřím, že naváže na úspěšnou linku do Bergama, která od prvního dne létá téměř plně obsazená. O létání z Brna a do Brna je evidentně velký zájem, což nám dává dobrou pozici pro jednání o možném otevření případných dalších tras.”

ZDROJ: https://corporate.ryanair.com

Likes:
0 0
Views:
5
Article Categories:
Magazin

všechny komentáře