Ryanair bude létat z Prahy na řecký ostrov Korfu

Irská nízkonákladová letecká společnost Ryanair dnes oznámila další novou linku z Prahy. Od 4. června 2020 začne létat z Prahy na řecký ostrov Korfu. Korfu se stane třetí řeckou destinací kam Ryanair bude létat. Už před časem oznámil Ryanair nové linky na Rhodos a do Soluně. Ryanair také potvrdil, že na svou základnu v Praze umístí další letadlo, lety bude nyní provozovat s 5 letadly.

Linka na druhý největší ostrov v Jónském moři bude v provozu pouze v letní sezoně a frekvence letů bude jednou týdně, vždy ve čtvrtek.

PRG – CFU 12:45 – 15:55 (Doba letu 2h 10m)
CFU – PRG 16:20 – 17:30 (Doba letu 2h 10m)

Denis Barabas, ze společnosti Ryanair, řekl:

“Letecká společnost Ryanair s potěšením oznamuje, že bude od června 2020 létat z Prahy na řecký ostrov Korfu. Spojení do této typicky dovolenkové destinace bude k dispozici jednou týdně. Příští léto tak mohou cestující z Prahy využít ještě více nízkých tarifů letenek, díky kterým mohou s přáteli, rodinou, ale i za obchodem, cestovat po celé Evropě i do dalších destinací. Díky našemu rekordnímu letnímu letovému řádu pro rok 2020 budeme mít na Letišti Václava Havla Praha další bázované letadlo, kterých bude již pět. Celkem budeme nabízet 35 přímých linek, z toho do 5 nových destinací, což přinese více než 2,7 milionu přepravených cestujících za rok a vytvoří odhadem až 2 025* pracovních míst na letišti v Praze.

Ukázka letenek

Likes:
1 3
Views:
425
Article Categories:
Magazin