Vláda ČR chystá repatriační lety z Thajska

Velvyslanectví České republiky v Bangkoku ve spolupráci s českou vládou chystají repatriáční lety pro české turisty, kteří se nacházejí v Thajsku a nemají jinou možnost, jak se vrátit zpět do ČR.

Na kdy se chystají lety

Vypraveny mají bát hned dva záchranné lety. První odlet má být tuto neděli 29. března v 8:00 a druhý termín 31. března ve 13:99.

Oba lety budou odbaveny z Bangkoku, ale ne z hlavního letiště Suvarnabhumi, ale z menšího letiště Don Mueang(DMK). Lety bude zajišťovat letecká společnost Air Asia X, která si tak natrénuje několik roků slibované lety do Evropy. AirAsia X má ve flotile letouny Airbus A330-300 pro 367 až 377 cestujících. Občerstvení na letu bude zajištěno a každý cestující si můžete vzít sebou odbavené zavazadlo do 25 kg a příruční zavazadlo.

Všichni kdo budou mít zájem využít tyto lety, tak neprodleně kontaktujte ambasádu přes formulář. Formulář naleznete na níže uvedeném webu:

Ačkoliv je naším cílem pomoci s repatriací co největšímu počtu osob, nelze bohužel zaručit, že bude možné uspokojit všechny zájemce o ni nebo ihned. V případě, že bude (což je pravděpodobné) překročena kapacita letu/ů, upřednostní se zranitelné skupiny (nemocní, starší lidé, rodiny s dětmi), uvízlé osoby v rámci krátkodobého pobytu a osoby s dalšími důvody hodnými zřetele.

Likes:
1 0
Views:
558
Article Categories:
Magazin