Qatar Airways zavádí věrnostní program pro studenty

Jelikož obchodní cesty zůstávají do značné míry potlačovány, zaměřují se letecké společnosti více na volnočasové cestující, aby zvýšili poptávku. Přesněji řečeno, mnoho společností nyní cílí na Generaci Z.

Společnost Qatar Airways právě představila nový věrnostní program výhradně pro studenty. Nový program, nazvaný Student Club , nabízí studentům řadu výhod, od speciálních tarifů až po nadměrné množství zavazadel, větší flexibilitu letenek, bezplatnou vysokorychlostní Wi-Fi za letu, upgrade statusu po ukončení vzdělání a další. I když Qatar Airways sídlí na Středním východě, je program k dispozici studentům po celém světě a je možné se připojit zdarma.

Studentský klub je k dispozici studentům z celého světa zdarma. Jediným hlavním požadavkem je, že musíte být student vysoké školy a váš věk je od 18 do 30 let. Věrnostní program funguje stejně jako jiné programy Qataru, takže za lety normálně získáváte míle(Qmiles).

Source: Qatar Airways

Výhody Qatar Airways Student Club

Jako člen studentského věrnostního programu Qatar Airways si můžete užít řadu exkluzivních výhod, které vám pomohou ušetřit peníze a zpříjemnit vám cestování. Pro začátek získáte přístup ke speciálním tarifům na letech. Získáte 10% promo kód na první cestu, po proletění získáte 15% kod na druhou cestu a pak i 20% slevu. Studentské tarify navíc nabízejí větší flexibilitu, včetně jedné změny data zdarma za letenku.

Jakmile nastane čas cestovat, členové základní úrovně si podle trasy mohou přinést dalších 10 kg váhy zavazadla navíc nebo další kus zapsaného zavazadla. Poté na palubě získáte bezplatný přístup k vysokorychlostnímu Wi-Fi společnosti Qatar Airways (pokud jste si rezervovali let přímo prostřednictvím letecké společnosti).

Po úspěšném ukončení vysoké školy na vás čeká nejcenější dárek. Jako „promoční dárek“ získáte upgrade úrovně Privilege Club, pokud jste letěli alespoň jednou ročně jako člen Studentského klubu. Takže pokud ještě nemáte status u letecké společnosti, získáte status Silver zdarma a odemknete si výhody, jako je nadměrné množství zavazadel a přístup do salonků.

 

Likes:
1 0
Views:
390
Article Categories:
Magazin