Qatar Airways spustil codeshare s Deutsche Bahn

Qatar Airways spustil codeshare s Deutsche Bahn. Katarská letecká společnost dnes oznámila novou spolupráci s německým železničním dopravcem Deustche Bahn. Tato codeshare spolupráce nabídne cestujícím bezproblémové spojení až do/z osmi německých měst.

Deuteche Bahn je jedním z největších železničních dopravců v Evropě a poskytne cestujícím společnosti Qatar Airways spojení do osmi klíčových německých měst v síti DB. Do Stuttgartu, Norimberka, Hannoveru, Lipska, Kolína nad Rýnem, Dusseldorfu, Mnichova a Hamburku se dostanete s jedním přestupem ve Frankfurtu.

Letecká společnost Qatar Airways v současné době provozuje 35 letů týdně z Dauhá do Frankfurtu, Mnichova a Berlína. Dvakrát denně létá do Frankfurtu a Mnichova a jednou denně do Berlína.

Generální ředitel skupiny Qatar Airways, jeho Excelence pan Akbar Al Baker, uvedl: „Tato dohoda o spolupráci mezi společností Qatar Airways a Deutsche Bahn dále posiluje vazby mezi Německem a Katarem. Byli jsme svědky výrazné rostoucí poptávky mezi Německem a Katarem. Naše nové destinace nejen uspokojí tuto poptávku, ale poskytnou také nová vzrušující místa k objevování v Německu. “

Jak to bude vypadat v réalu

Ukázka spojení z Norimberka do Dauhá

Likes:
0 0
Views:
298
Article Categories:
Magazin