Qatar Airways rozšířil možnosti za zrušené/nevyužité letenky

Katarská letecká společnost Qatar Airways rozšířila nabídku možností výběru za zrušené nebo neproletěné letenky. Novinkou je například prodloužení platnosti letenky na 2 roky od data vystavení. Změna cílové destinace, pokud je ve vzdálenosti 5.000 mil. Nebo další níže uvedené možnosti.

Ponechte si letenku

Ponechte si vaši letneku a využijte ji, až budete znovu připraveni na cestování. Pro větší flexibilitu byla platnost letenek prodloužena na dva roky od vydání letenky. Chcete-li prodloužit platnost vaší letenky, zavolejte do některé z našich kanceláří nebo kontaktních center.

Neomezené změny

Můžete změnit své datum cesty nebo cíl zdarma, tak často, jak potřebujete. Můžete změnit svou cílovou destinaci na jiné město ve stejné zemi nebo na jakýkoli jiný cíl, do kterého létáme, do okruhu 5 000 mil od vašeho původního cíle.

Zavolejte do některé z našich kanceláří nebo kontaktních center, abyste si ji mohli zarezervovat.

Promeňte v Qmiles

Vyměňte vaše letenky za Qmiles a využijte je k rezervaci letů, dodatečných služeb nebo upgradu cestovní třídy, až nastane váš čas pro cestování. Za každý 1 USD získáte 100 Qmiles, které jsou platné po dobu nejméně tří let. Pokud nejste členem FFP, jednoduše se zdarma můžete připojit.

Výměna za voucher

Můžete si vyměnit letenku za cestovní poukaz, ke kterému dostane ještě 10% z hodnoty letenek navíc. Poukazy jsou nyní platné dva roky od data vystavení voucheru.

Vrácení peněz

Ujišťujeme vás, že v případě zrušení letu vám vrátíme za letenku peníze.

Likes:
1 1
Views:
336
Article Categories:
Magazin