Qatar Airways rozdává 21.000 letenek zdarma pro učitele

Katarská letecká společnost Qatar Airways dnes ohlásila novou akci. Zítra 5. října se slaví „Světový den učitelů“ a letecká společnost si při této příležitosti přichystala akci, při které bude rozdávat 21.000 bezplaných letenek učitelům po celém světě.

U příležitosti Světového dne učitelů bychom chtěli poděkovat všem učitelům z celého světa za jejich tvrdou práci a odhodlání vzdělávat světové studenty. Váš závazek poskytovat vysoký standard vzdělání nás v těchto nejistých dobách stále inspiruje. Abychom prokázali svou vděčnost, nabízíme bezplatné letenky pro 21 000 učitelů, které mohou letos využít nebo naplánovat zaslouženou dovolenou v roce 2021.

Jako učitel obdržíte:

– Bezplatná letenka v ekonomické třídě do kteréhokoli z našich destinací po celém světě, takže můžete zažít zaslouženou dovolenou.
– 50% sleva na budoucí let s Qatar Airways, který můžete použít pro sebe, přítele nebo člena rodiny.

Vyplňte formulář níže a zaregistrujte se k nabídce bezplatných letenek.

Omezený počet promo kódů bude distribuován do každé země denně od 5. do 7. října 2020. Přidělení promo kódu bude obnovováno denně ve 4:00 katarského času (ve 3:00 místního času).

  • https://www.qatarairways.com/cs-cz/offers/thank-you-teachers.html

Podmínky:

  • Tato nabídka je striktně k dispozici pouze školním učitelům. Vztahuje se pouze na tytoučitelské profese a zaměstnání: výukoví asistenti, výukoví asistenti a zastupující učitelé, specialisté na intervenci a inkluzi, vysokoškolští lektoři, učitelé na základních a středních školách, učitel v mateřské škole, výchovní poradci, učitel cizího jazyka, učitel speciálního vzdělávání, asistent učitele, instruktor na odborné škole, učitelé pro děti předškolního věku a školní technici.
  • Způsobilí účastníci musí být residenty v zemi, kde Qatar Airways provozuje přímé lety přes Dauhá.
  • Úspěšní účastníci, kteří obdrží promo kód a rezervují si letenku zdarma, musí při check-inu letišti předložit následující dokumenty:
  • Orazítkovaný a podepsaný dopis od instituce nebo školy, kde je účastník právě zaměstnán, tento dopis musí jasně uvádět povolání, zemi zaměstnání, identifikační číslo zaměstnance nebo referenční číslo odpovídající informacím uvedeným v registračním formuláři kampaně. Kopie ani fotografie tohoto dopisu nebudou přijaty.
  • Zaměstnanecké identifikační číslo nebo certifikát referenčního čísla.
  • „Referenční číslo“ se týká registračního čísla profesionálního učitele přiděleného školskou radou nebo registrem ministerstva.
  • Nástup na palubu bude zamítnut v případě, že účastník neposkytne kromě běžných pasových dokladů také požadované dokumenty, tj. oficiální pracovní dopis, identifikační číslo zaměstnance nebo potvrzení o referenčním čísle.
Likes:
5 0
Views:
1855
Article Categories:
Magazin