Qatar Airways omezí frekvenci letů z Prahy do Dauhá

Katarská letecká společnost Qatar Airways je další leteckou společností, která kvůli pandemii koronaviru musí snížit drasticky své kapacity. Omezení přichází krátce poté, co Evropská Unie ohlásila zákaz vstupu občanům cizích zemí po dobu 30 dní, uzavření hranic Austrálie a také Nového Zélandu.

V následujících dnech Qatar Airways omezí svou kapacitu o 75% a také uzemní velkou část své letecké flotily. Velké škrty probíhají na linkách do Evropy a týkají se i pravidelné linky do Prahy. Společnost létá na lince z Prahy do Dauhá 2x denně. Jak to bude vypadat v následujících dnech můžete vidět níže.

Podle rezervačního systému společnosti Qatar Airways bude linka z Prahy do Dauhá od 23. března do 31. března operována jednou denně. Během celého dubna je v rezervačním systému plánován jeden let týdně, který bude operován každé úterý (+25. dubna). Od května se frekvence letů zvýší na dva lety týdně a to vždy v úterý a ve čtvrtek (+23. května). Celý červen pak bude linka s frekvencí jednou denně. Od července se počítá s návratem i druhé frekvence.

Source: Ondrej Bocek

Likes:
3 0
Views:
1355
Article Categories:
Magazin