Qatar Airways odmění zdravotníky a rozdá 100.000 letenek

Dnešní den 12. května se slaví po celém světě „Mezinárodní den zdravotních sester„. A luxusní katarská letecká společnost Qatar Airways si připravila při této příležitosti nevídanou akci. Při této příležitosti aerolinka spustí akci, při které rozdá 100.000 letenek pro zdravotníky z celého světa, kteří pracují/pracovali v první linii, jako poděkování za jejich hrdinskou práci.

Přihlásit se bude možné od 00:01 12. května a registrace bude uzavřena ve 23:59 18. května (Doha time). Zdravotnický personál se může zaregistrovat do této exkluzivní nabídky na adrese qatarairways.com/ThankYouHeroesZaregistrovat se mohou zdravotnící z celého světa. Aby byl proces spravedlivý a transparentní, tak každá země obdrží denní limit rozdávaných vstupenek v závislosti na velikosti populace.

Všichni zdravotníci, kteří budou vybráni, obdrží propagační kod se kterým si budou moci rezervovat až dvě bezplatné zpáteční letenky v Economy třídě na linkách Qatar Airways – jednu letenku pro sebe a jednu pro doprovod. Letenky je nutné rezervovat před 26. listopadem a cestovní období je do 10. prosince 2020. Letenky budou plně flexibilní, takže bude povolené měnit zdarma destinaci a datum na letenkách.

Kromě letenek také zdravotníci získají slevu 35% na nákup v bezcelní zóně na letišti v katarském Dauhá.

Generální ředitel skupiny Qatar Airways, jeho Excelence pan Akbar Al Baker, řekl: „My ve společnosti Qatar Airways jsme neuvěřitelně vděční za odhodlání a tvrdou práci zdravotnických pracovníků z celého světa, kteří se starali o lidi v této době nejistoty. Jejich hrdinský projev laskavosti, odhodlání a profesionality zachránil stovky tisíc životů po celém světě.”

Kdo se může přihlásit?

Všichni lékaři, zdravotní sestry, lékárníci, laboratorní technici a kliničtí výzkumníci.

Likes:
3 0
Views:
2447
Article Categories:
Magazin