Qatar Airways obnovuje některé lety a nasazuje zpět obří letouny Airbus A380

Zatímco většina leteckých společností přerušuje úplně provoz a uzemňuje celé své flotily, tak katarská letecká společnost obrátila a začala obnovovat některé lety a nasazovat na vytížené trasy největší dopravní letadlo na světě, Airbus A380, které začíná vracet zpět do provozu. Od 24. března přidal Qatar Airways do své letecké sítě přes 10.000 míst.

Qatar Airways se tak snaží dostát svého mota #TakingYouHome. Jsme si vědomi tohoto těžkého období a že se mnoho lidí po celém světě snaží najít způsob, jak se dostat domů. V Qatar Airways pokračujeme v provozu více než 150 letů denně, aby se co nejvíce lidí mohlo bezpečně dostat domů ke svým blízkým.

Od 24. března Qatar Airways provozuje lety do více než 70 měst po celém světě a to včetně přímé linky do Prahy. Neustále kontroluje kde je největší poptávka a požadavky. A pokud je to možné, snaží se přidat další lety nebo nasadit letadlo s větší kapacitou.

TakingYouHome

Qatar Airways také ohlásil novinku co se týče refundace za letenky. Nyní by mělo být možné si vybrat z možností vrácení peněz(vrácení zabere až 30 dní) a nebo si vybrat refund ve formě voucheru, ke kterému vám Qatar Airways přidá ještě 10% navíc.

Likes:
1 0
Views:
495
Article Tags:
Article Categories:
Magazin