Qatar Airways představil první logojet k FIFA World Cup Qatar 2022

Společnost Qatar Airways, oficiální partner a oficiální letecká společnost FIFA, dnes představila speciální logojet Boeing 777-300ER nalakovaný do speciálních livery k události FIFA World Cup Qatar 2022. Zítra 21. listopadu 2020 to budou přesně dva roky do začátku turnaje v Kataru.

Letadlo na zakázku, které se vyznačuje výraznou značkou FIFA World Cup Qatar 2022 TM, bylo ručně malováno na památku partnerství letecké společnosti s FIFA. V následujících měsícíh se ve flotile katarské společnosti objeví více letadel se speciálními livery k této příležitosti.

Boeing 777-300ER vstoupí do služby 21. listopadu na letech QR095 a QR096 mezi Dauhá a Curychem. Curych není náhodnou destinací, kam toto letadlo poprvé zamíří. V největším švýcarském městě má mezinárodní fotbalová federace hlavní sídlo.

Výkonný ředitel skupiny Qatar Airways, jeho Excelence pan Akbar Al Baker, uvedl: „Jsme nesmírně nadšení, že můžeme oslavit naše partnerství se společností FIFA a statusem Kataru jako hostitele světového poháru FIFA Qatar 2022, zavedením tohoto jedinečného letadla do naší flotily. Jako oficiální partner a oficiální letecká společnost FIFA se nemůžeme dočkat toho, až za dva roky přivítáme celý svět v naší kransé zemi.”

Logojet Qatar Airways B777 FIFA 2022

Source: Qatar Airways

Source: Qatar Airways

Source: Qatar Airways

Likes:
0 0
Views:
338
Article Categories:
Magazin