Qantas prodává pyžama z Business třídy

Zajímá vás, jaká novinka z letectví si dnes zasloužila nejvíce článků na leteckých blozích? Je to nová tisková zpráva o australské letecké společnosti Qantas, která začala prodávat na svém webu balíčky, které obsahují pyžama a kosmetické balíčky z Business třídy. Qantas tvrdí, že tak chce zvýšit morálku australanů, kteří musí být zavřeni doma.

Vzhledem k tomu, že Qantas zrušil všechny mezinárodní lety nejméně do října, tak aerolinka nyní má nadbytečné zásoby různých věcí, které dostávají cestující v prémiových třídách jako pyžama, kosmetické balíčky a občerstvení. Proto se letecká společnost rozhodla z těchto věcí udělat balíčky a nabídnout je lidem k nákupu. Balíček je možné poslat někomu jako překvapení nebo si ho objednat i pro sebe. Cena balíčku je 25 AUD nebo 4350 Qantas bodů.

Výkonný ředitel produktů a služeb společnosti Qantas, Phil Capps, uvedl, že letecká společnost objednává hromadné zásoby předem a při minimálních letech má v úložišti věci, které by bylo možné lépe využít k povzbuzení lidí.

Každý balíček péče obsahuje:

  • 1 pyžamo Qantas Business Class L / XL
  • 1 kosmetická taštička ASPAR Travel Essentials (krém na ruce, ultra hydratační krém na obličej a balzám na rty)
  • 12 sušenek Tim Tams
  • 200 gramové balení uzených mandlí z Qantas First Class
  • Balení 10 čajových sáčků (příchuť citronové trávy a zázvoru)

Balíček je možné si objednat na této webové stránce.

Source: Qantas

Source: Qantas

Likes:
1 1
Views:
645
Article Categories:
Magazin