Prosincové výlety z Prahy do knížectví Andorra 3.421 Kč

Prosincový výlet do knížectví Andorra za 3.421 Kč. Cena obsahuje zpáteční letenky z Prahy do Barcelony a zpáteční jízdenky z letiště v Barceloně do Andory. Klidně si můžete dát půlku pobytu v Andoře a druhou půlku poznávačku Barcelony, kolik dní kde strávíte je na vás.

Hotel v Andoře pořídíte od 968 Kč/dvoulůžko/noc. 4* hotel se dá pořídit za 1.300 Kč. Nabídku naleznete zde. Pokud k tomu ještě využijete štědré nabídky slev booking.com, dostanete se ještě na lepší cenu (více o slevách zde).

Jízdenky na trase Barcelona Airport – Andora. Z letiště do Andory jezdí dvě společnosti Andbus a DirectBus. Cena jízdenek je 33 EUR za jednosměrnou jízdenku a zpáteční vyjde na 56 EUR.

hotel Porovnejte si ceny a vyberte hotel zde (Pokud se vám nezamlouvá hotelscombined, více možností zde)

airbnbUbytování v soukromí přes Airbnb zde (kredit 600 Kč na tvůj první pobyt ZDARMA)

 
🗓Tarif je dostupný: prosinec
🎒V ceně je: příruční zavazadlo + laptop/kabelka
🛂Víza: NE

Pokud budete shánět jiný termín a nebo budete s něčím potřebovat poradit, stačí napsat na konci tohoto příspěvku do diskuze 🙂

🇪🇺Zahraniční prodejce (Ryanair)

RezervovatPraha(PRG) – Barcelona(BCN) – Praha(PRG) 1.956 Kč


Pokud se jedná o jeden z níže uvedených případů, čtěte pozorně:

Jedná se o chybný tarif (Co to je error fare čtěte zde), cena je extrémně nízká? Vždy plaťte kartou!, po zaplacení počkejte jestli vám přijdou elektronické letenky. Po získání letenek vyčkejte několik dní, jaké budou reakce. U těchto letenek je vysoká pravděpodobnost že letenky budou zrušeny. Neobjednávejte žádné hotely, auta, vstupenky atd. jedině se stornem zdarma. Pokud vaše letenky budou stornovány, všechny peníze vám budou vráceny na účet.

Prosím všechny, nevolejte prodejci nebo letecké společnosti, ať zbytečne neupozorňujete na chybu.

Cesta se skládá z více letenek? Riziko za zrušení jedné z letenek nesete jen vy. Takže před nákupem to zvažte.

Likes:
0 0
Views:
101
Article Categories:
Akcni letenky